ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

آموزش فنی پی اچ سی: از پروگرامینگ تا ارتباطات

دسته‌بندی نشده میلاد 27 اردیبهشت 1402

برای استراتژی‌های ترویجی، رفتاری و فنی، پی اچ سی یکی از کاربردهای کلیدی برای توسعه وب است. در این مقاله به آموزش فنی پی اچ سی پرداخته خواهیم کرد، که مطالب مختلفی مانند پروگرامینگ، پایگاه داده ها و ارتباطات را شامل خواهد شد.

آموزش انواع دستگاه های plc

میزان صعودی پیشرفت فناوری و انواع دستگاه های پی اِل سی (PLC) هم روند پیشرفت و مزیت رشدی ارتباط کارآیی و دستگاه های اتوماسیون معادن را کاهش داده است. در این موارد، یادگیری آموزش ها و علاقه مندان به هر دسته از مهارت های مختلف برای کار کردن با این دستگاه ها موجب شده که یکی از خطوط تولید را قوی تر کنند.

استانداردهای PLC: برخی از یک جمعی از استانداردها و نوع های مختلف PLC که بسیار مطرح است پروگرام RELAX، کانتر و PROG PLC، قابل نظر است. بعضی از انواع پ877، فانو، پ752 و مارلس مختلف وجود دارند که هر یک نحوه عملکرد خاص خود را دارند و از نظر کارایی قابل تفاوت است.

آشنایی با سخت افزار: بدون مطالعه عمیق بر روی سخت افزار کامل نمی تواند انجام شود. برای مطالعه دقیق سخت افزار، از روش های مختلفی همچون:

  • مکانیسم های ورودی و خروجی سخت افزار
  • طراحی و ساخت پروگرام
  • اجرای و مراقبت از سیستم
  • مشخص و بازسازی پروگرام

مي توان استفاده کرد. علاوه بر این، باید با ضرورت واضح باشد که عملکرد انواع مختلفی از آنها که در بازار فروخته می شوند، معرفی و دسته بندی شده اند.

الفبای پروگرامند: هنگامی که یک انتخاب پروگرامند برای برنامه نویسی PLC صورت می گیرد، این الفبای پروگرامند یکی از نقاط قوت طراحی می باشد و مسئولیت نظیر، رابط واردکننده پروگرام، پارامترهای سطح بالا، فیلدهای ورودی و خروجی و لوله های برق پیشرفته است. هنگام هم انجام این عملیات، می توان گزارش تحلیلی و بازداشتی برای پروگرام ةا تولید کرد که آسوده باشد.

استفاده از نرم افزارها و / یا نرم افزارهای آموزشی: معمولا از نرم افزارها و نرم افزار آموزشی بر روی سیستم های پی اِل سی استفاده می شود. این نرم افزارها می توانند با کمک نرم افزارهای مختلفی از قبیل مدیریت فرایند، راهنمایی نصب، کنترل، ویژگی های امنیتی و … موجب شود تا هر نوع پروگرامند و مورد توجه قبلی برای هر مشکل نسبت به راه حل آن شود.

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tr
preloader