ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

از PLC های خود کار به نواده فناوری

دسته‌بندی نشده میلاد 13 اردیبهشت 1402

هروز مردم با روند پیشرفت فناوری، به تکنولوژی های هوشمند نیاز دارند. اتوماسیون اصلی در این جا، وسیله‌ای است که کاربرانی که هدف آنان کاهش زمان، نفکری مدنی و نهایتا پیشرفت فنی هستند، می‌توانند با اعتماد استفاده کنند. از PLC های خودکار، طراحی شده برای سریع تر و ساده تر کار کردن در این عرصه، توسط فناوران روباتیک، به برای انجام این کار نیز پر استفاده است. در این مطلب، ما به بحث و نمونه بروزرسانی ها و فن های گوناگون ایجاد شده برای PLC های خودکار و نحوه استفاده از آن ها در اتوماسیون و نواده فناوری خواهیم پرداخت.

آموزش انواع دستگاه های plc

انواع پی اِل سی ها (PLCs) موجود در محوطه خارج از ساختمان یا سازمان های کوچک، محافظت محوطه کلی و موانع کنترل دستی را کمک می کنند. با استفاده از این ابزارهای قدرتمند، می توان قابلیت نظارت، پیگیری، تهیه اطلاعات و کنترل محوطه های شناسایی شده را ارائه داد.

پی اِل سی ها به دو بخش عمده یکپارچه است، که اولی به عنوان پروسه کننده نرم افزاری نام گذاری شده است و دیگری به عنوان دستگاه تشخیصی بسیار قوی نیز نام گذاری شده است. با این وجود، دو بخش با یکدیگر متصل می باشندتا کار صحیح و تحقیق بذور یا توان مخصوصی را به عهده بگیرند.

  • بخش پروسه کننده نرم افزاری پی اِل سی الکترونیکی به شما اجازه می دهد تا از طریق برنامه هایی که با زبان نام آوری شده هستند، یک منبع پردازش نام نوشته شده و قوی استفاده کنید.
  • دستگاه های تشخیصی در پی اِل سی نیز بنفس شکلی است که با حرکت و حرکات آنها به عنوان سنسورهای ورودی و خروجی، سیگنال ها، داده ها و تنظیمات و نظرات را به دست می آورند.

PLCs که آنها از محفظه ها و چیزهای موازی ساخته شده اند، موجود در چند بخش عمده تشکیل شده است.

اوّل، پی اِل سی های ساخته شده در سازه های نجومی شاخه و کفپوشی شده برش دار مورد استفاده قرار می گیرند. سازه های ساخته شده در اینجا به منظور پیاده سازی قابلیت های مختلف مانند پیگیری تصویر، نظریه ها و قوانین، نظارت و تهیه اطلاعات ساخته شده است.

دوم، PLCs ساخته شده در I/O یا ورودی و خروجی نیز موجود است. این افزونه ها موضوعی بسیار قدرتمند و لازم هستند که برای ورودی و خروجی از قدرت بخش نرم افزاری و دستگاه های تشخیصی به کار افتاده اند.

آخرین گروه PLCs، مجموعه ای از مدارات اصلی است که به منظور تولید نور، سیگنال خروجی، نظرات کنترلی و پیش پیش نظیره یا تنظیمات به کار می روند.

با استفاده از PLCs، مجموعه ای از امکانات به شما برای کنترل مسائل و شرایط مختلف، تشخیص خطاها و انجام وظایف به قدرت می رساند.

به همین د تصویر شبکه های فناوری همانگونه که با بهره گیری از سیستم های PLC، امروز بیشتر از پیش بیش از همیشه روشن روی فناوری های قدرتمند و نواده های فناوری شده است. بسیاری از این فناوری ها به منظور تسهیل دستیابی، عملکرد و اطمینان به منظور چالشهای امروزی ما به دست می آیند، بنابراین به احتمال قوی، هرچند وقتی که امروز تحصیل در زمینه فناوری ها احساس می کنیم، روزی است که بسیاری از دغدغه های امروزی به کمک نواده فناوری پاسخگو خواهند شد.

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

یادبگیری آموزش دستگاه های PLC

میلاد 07 اردیبهشت 1402

رویای کامپیوترهای آینده

میلاد 31 فروردین 1402
tr
preloader