ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

تعلم فنی های نصب PLC، به روز باشید!

دسته‌بندی نشده میلاد 26 اردیبهشت 1402

به نظر میرسد که فنی های نصب 0PLC یک حالت نیمه ثابت برای بسیاری از مجربان شبکه هستند! حال، درس نصب PLC از جمله فنون هفته به هفته و روز به روز از نظر تجربه بهینه و بروزرسانی می شود! در این مقاله نحوه تمرین، آشنایی با بهترین تکنیک ها و نکات مورد نیاز برای PLC نصب و یادگیری اصول و رئو گرایش پروگرام PLC و نکات های پر کاربرد برای نصب PLC را بررسی خواهیم نمود.

آموزش انواع دستگاه های plc

PLC ها کارآمد، پویا و قدرتمند هستند و برای کنترل انواع سیستم های واقعی وجود دارند. امروزه آن ها در پروژه های پیشرفته مانند تصفیه، کنترل تولید یا انبارداری بیشتر از گذشته استفاده میشوند. در بهترین روش PLC ها برای افزایش قابلیت کنترل و راحتی در طبقه های مختلف استفاده می شوند.

برای اولین مرحله، یادگیری اصول کارکرد PLC می باشد. مستنداتی مانند کارنامه های فنی نرم افزار و کتاب های آموزشی موجود هستند که برای ورود به دنیای PLC به عنوان اولین مرحله کمک می کنند.

 • یادگیری نحوه عملکرد
  PLC ها یک ساختار واضح دارند که می تواند به راحتی یکبار درک شود.
 • نشانه گذاری
  یک برنامه نویس، ابتدا باید دانلود کند که هر سوئیچ و نمایشگر با چه عددی نشانه گذاری می شود.
 • کد تجزیه و تحلیل
  به اندازه یک خواننده برنامه، یک برنامه نویس باید توانایی تجزیه و تحلیل کد نویسی را داشته باشد. در این مرحله، یک برنامه نویس باید نحوه کار انواع متفاوت PLC ها را در انجام کدهای خود را بفهمد.
 • آشنایی با ورودی ها و خروجی ها
  یک برنامه نویس PLC، باید معلوماتی راجع به ورودی ها، خروجی ها، کاربردهای استثنایی و پروگرام هایی که در PLC نصب می شود بداند.

ثبت نام در کلاس آموزشی برای آشنایی با نوع PLC ها می تواند همچنین کمک بسیاری دهد. در این کلاس ها، دانشجوها یاد خواهند گرفت که چگونه در لحظه یابی کنند که کدام PLC را به بهترین و سریع ترین راه انتخاب کنند.

وقتی یک برنامه نویس PLC با نوع انواع PLC آشنا نشده باشد، ممکن است یک فروشنده یا نصاب PLC را پیمایش نماید، زیرا این نیروها انواع مختلف PLC ها را به ،بهترین و سریع ترین راه انتخاب کنند. برای آشنایی با یک نوع خاص از قطعه ها، نصاب ها معمولا به دلیل روش کار آن ها و شواهدی که دارند اهمیت زیادی دارند.

برای یادگیری یک PLC بیشتر، می توان کتاب های مربوط به تئوری، نحوه کار و نحوه استفاده از نرم افزار فراهم کرد اگر از بررسی نحوه نصب و فنی های مربوط به PLC استفاده کرده اید، لذت ببرید! در طول راهی که یافته اید، شما به آنچه که برای نصب، کنترل و به روز رسانی PLC نیاز دارید آگاه شده اید. در انتها ، هم برای نگهداری از فنی های PLC ماندگار و مکانیکی ، هم به همین دلیل نسبت به تخصص خودتان در این زمینه تهدید نشان می دهید!

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tr
preloader