ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

در خانه! آموزش های PLC دستگاه ها

دسته‌بندی نشده میلاد 20 اردیبهشت 1402

هیئت نویسندگان آموزش های PLC دستگاه ها شما را به در خانه خوشآمد می کند! در این مقاله، ما سعی خواهیم کرد تا راهنمایی کنیم که چگونه با PLC و تجربیات دستور پذیر سیستم های قدرت یابی مواد مناسب و آسان را به کار گیرید. همچنین نشان خواهیم داد که چگونه PLC دستگاه ها، برای مقیاس بزرگ محصولات منظور شما را به سهولت تر و کمتر مصرف اقتصادی کنید. لذا، اگر دنیای PLC و راهنمای دستگاه ها برای شما ناشناس است، ما کمک می کنیم تا به راحتی و راحتی آن را شناسایی کنید.

آموزش انواع دستگاه های plc

دستگاه‌هاي PLC مزين به دسته‌هاي مختلف برنامه‌ريزي و يا قدرت‌کاري هستند و هر نوع نيازمندهاي مختلفي برخوردارند. با اين حال، هر چيزي که از PLC بهره مي‌بريد بايد جزئيات آن را به كار ببريد تا عمل كند، پس نگاهی به نوع‌های مختلف PLC مناسب است.

1. دستگاه‌های يونیتی : اولین نوع PLC که بوجود آمد و دنبال تاکنون دو رابطه بين کامپيوتر و کنترل عطفی انجام می‌دهد و دارای مدارات و شيرينگ بسيار بيشتری است. این نوع PLC يا قدرت‌کار يونیتی نادرانه فراهم می‌شود، زيرا سايز بزرگ و هزينه‌هاي كج پنجره و كنترل بالاست براي ايجاد پلتفرم مناسب است.

2. دستگاه‌های حرفه‌ای : بعضي از شركت‌هاي پلت فرم‌بندي نظر نگرفته براي ايجاد PLC‌هاي کوچک و حرفه‌اي و ابزارهاي عزيزي مي باشند که در انواع برخی از بخش‌های PLC ما برای کنترل‌های بالا استفاده می‌شود، زیرا سایز کوچک این نوع های كانترل نسبت به نوع پايه یونیتی کم است و هزينه پايين‌تري نيز دارد.

3. فن‌کنترلرها : فن‌کنترلرها براي توليدات صنعتي و توليدمحصولات بالقوه استفاده مي‌شوند به علت کاربرد کماندهاي استيجاني، آدرس و ارتباطات و لوازم مصرفي کم اين دستگاه‌ها. پلت فرم‌هاي فن‌کنترلر ها قابلتراز، بسیار قدرتمند تر و دور از شيرینگ بيشتري برخوردارند ولي نسبت به نوع يونيتي كمتر قابليت پيچيدگي دارند.

4. دستگاه‌های مخفف : باز کردن مستقيم كنترل يک نقطه تا نقطه اينجا يعني اتصال بين انواع مختلف عناصر مثل دستگاه‌هاي کنترل برق، HDD دستگاه‌ها از طريق اتصالات مخفف بيشتر مي‌شود. مهمترين جزئيات دستگاه‌هاي مخفف ، قابليت يافتن كليد كنترل‌هاي نهايي ، عمليات بايد بر روي دستگاه ها نشانگر گذاري مي‌شود.

5. دستگاه‌های کنترل خام : یک PLC با انواع مختلف از ورودی‎ها و خروجی‌های آن است که قابلیت تعامل میان آن‌ها را دارد، مثلاً می‌توان با استفاده از PLC برق را به سرعت کنترل کرد. شرکت‌هایی که دوست دارند بیشتر از دستگاه‌های کنترل خام، از اين PLCاستفاده می‌کنند که كمتر قابل هزينه و دارای دقت بالاست.

6. دستگاه‌های کنترل PLC یک جزو پیشرفته ترین تکنولوژی های کنترل و تحكم صنعتی است که از آنها برای انجام وظایف تحت شرایط مختلفی استفاده می شود. با یادگیری مهارت های آموزش PLC دستگاه ها در خانه، شما می توانید از سهولت و کارایی روزآمد این تکنولوژی لذت ببرید. اگر شما نیز مایل هستید به ارتقای دانش های خود در زمینه های مرتبط با PLC اشاره کنید، فراموش نکنید که همانطور که این مقاله نشان داد، امکان، استعداد و ایده های موجود در این حوزه موجب برقراری موفقیت خواهند شد.

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tr
preloader