ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دستگاه های PLC؛ یک آموزش اختصاصی!

دسته‌بندی نشده میلاد 19 اردیبهشت 1402

همه ما میدانیم چطور دستگاه های PLC از طریق تحقق نیاز های پیچیده و استقرار تجهیزات کمک می کنند، اما اطلاعات ارزشمندی که باید در کار با آن ها داشته باشیم، همچنان مشکل های تعداد زیادی را برای متخصصان تجاربشده پیش می گرداند. وقت آن است تا تیم ما با ارائه این آموزش اختصاصی با تکنیک های مختصر امکان استفاده بهینه از دستگاه های PLC را برای شما مشتریان محترم ما فراهم کند.

آموزش انواع دستگاه های plc

انواع مختلف دستگاه های PLC محصولات مختلفی از شرکت های مختلف هستند که در سراسر دنیا بخش های مختلفی از صنعت استفاده می شوند. انواع دستگاه های PLC عبارتند از:

  • دستگاه های PLC هوشمند
  • دستگاه های PLC چندستانه ای
  • دستگاه های PLC بدون دستگاه اضافی
  • دستگاه های PLC مناسب برای چند کاره
  • دستگاه های PLC چند یونت
  • نسل های متعدد دستگاه های PLC
  • دستگاه های PLC معمولی

دستگاه های PLC هوشمند یک دستگاه PLC هستند که با استفاده از یک افزونه به اشتراک گذاشته شده، به برنامه نویسی در حد کلی کارمزد کمی کاهش می بخشند. علاوه بر این، این نوع از دستگاه ها نیز ویژگی هایی برای بازده بالاتر و ایمن تر دارند، به عبارتی این ویژگی ها مشخصات دقیق پردازش انتخاب های پیشرفته ای از طریق input و output، انتخاب و تنظیم پردازش های پردازش اطلاعات

و نوع فرمانها و پاسخ های ارسالی به یک دستگاه می باشند.

دستگاه های PLC چندستانه ای نیز کاربردهای متعددی این دستگاه دارند. دستگاه های PLC چندستانه ای در حال حاضر به همراه فناوری بالای سطح طراحی می شوند و مخصوصاً برای پردازش پیچیده پیشنهاد می شود. این دستگاه ها ممکن است محتوای بسیاری را شامل 30 یا 60 برنامه باشد و دستگاه ها توانایی را پیدا می کنند تا به خوبی مهارت های توسعه دهنده را کمک کنند. به چندین روش، این دستگاه ها امکان اتصال به دستگاه های دیگری مانند PLC مجازی و سیستم پنل ها می دهند.

دستگاه های PLC بدون دستگاه اضافی معمولاً در صنایع مختلف استفاده می شوند. این نوع دستگاه ها از یک یا چند برنامه نویس استفاده می کنند و ازکلیه یونت ها و دستهای خاصی از کنترلر ها مانند کنترلر I/O استفاده شده است. این نوع از دستگاه ها نیز امکان اتصال فوری به دستگاه های در حال حاضر موجود (مثل PLC های مجازی) و سیستم های کنترل پنل را برای حل مشکلات و تحقق هدف های مورد نظر فراهم می کند.

دستگاه های PLC مناسب برای چند کاره نوع دیگری از دستگاه های PLC که معمولاً برای حل کارهای چند امو در این روزها، PLC ها فرصت های قابل نظر و لذت بخشی برای مهندسین و افرادی است که حالت خود را برای راحتی در طراحی و مدیریت نرم افزارها، پیاده سازی قوانین، نصب انواع وسایل الکترونیکی و محصولات میکروکنترلری بهبود می بخشند. استفاده از یک دستگاه PLC، به شما کمک می کند تا برنامه های خود را به آسانی و با قدرت وضع فرمایید. از حالا به بعد، هر چه بیشتر از مفاهیم PLC فرا می گیرید، هر چه بیشتر به برنامه نویسی آنها انجام خوشی خواهید داشت. امیدوار باشیم آموزش اختصاصی ما از PLC ها باعث 7بهبود بسیار زیادی شود.

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

سلام دنیا!

رضا محسنی 21 آبان 1398

کامپیوتر های بعد از امروز

میلاد 25 اردیبهشت 1402
tr
preloader