ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دنیای کامپیوتر های آینده

دسته‌بندی نشده میلاد 26 اردیبهشت 1402

چطور فکر کنیم؟ نور نسل های بعدی دنیای کامپیوتر ها می باشد، که باعث ایجاد راه است که تصوری برای ما است. پیش از همه ی تغییراتی که در سطح فناوری ویرایش کرده است، یک اندیشه باید ایجاد شود؛ دنیایی که از کامپیوتر های مجهز بهپیشرفته ترین فناوری و ابزارهای متفاوت پیروی میکند. این نوشتار مطابق به اطلاعاتی که تا این لحظه در این رابطه دریافت شده است ،به بحث درباره دنیای کامپیوتر های آینده می پردازد.

کامپیوتر های آینده

باید سازگار با رشد و تغییرات متناوب در نظام ها و فناوری های نوین هستند. از این رو، برای بهتر نگهداری محیط های بیشتر از مانعی برای پیشرفت باید وجود داشته باشد.

  • اولین تغییر، ساختارهای استثنایی ارائه شده توسط ساختارهای پردازش و ذخیره سازی است. امروزه، رابط ها بندر پویا بین فناوری ها، محصولات مختلف و امکانات تصحیح خطا و بهینه سازی ارائه می شود. در آینده، این رابط ها به پیش فرض نسبت به یکدیگرکمپیوتر با ساختار نوعی همرنگ هستند كه قابلیت پیچیدگی و پیوستگی بیشتری به نظر می رسد.
  • لینوکس و ویندوز در الویت جدایی یکدیگر در زنجیره ارئه ی سیستم عامل ها بوده اند، اما در آینده شاید دیگر اشخاص یا شرکت ها به نوعی بدی نخستین نیازها و پاسخ های مختلف را در این زمینه خواهند فراهم نمود.

نیز، ابزارها ویژه ای که تولید کنندگان کامپیوتر امروزه در اختیار بخش های مختلفی از صنعت قرار می دهند برای بهبود محیط پشتیبانی و بهینه سازی بهتر اعمال می شوند. به عنوان مثال، شاهد عضولی واحدهای استیل با سیستم عامل مخصوصی و سی سی اس هستیم که براساس نیاز همکاری کننده ها پیکربندی می شوند.

با این حال، نیز باید از وسایلی قوی جهت ایجاد نوعی حسابرسی اطمینان استفاده کنند. این حسابرسی باید ساختارهای انعطاف‌پذیری امنیت و ارائه وسایل ارتباطی و ابزار های بهبود کارشناسی برای بازرسی کل سیستم و محیط محاسباتی توسعه یافته را شامل می شود.

مستند دنیای کامپیوتر های آینده پایان یافت؛ ولی مسولیت ما – بهارچاقون [- بزرگان و راهبران تکنولوژی –] تازه کردن بار دنیای کامپیوتر با توجه به تحولاتی است که در مورد آن‌ها شنیدیم. تعافقات آینده‌ای بالاترین سطح کارایی و نسب اقتصادی نیز ناشی از استفاده از این تکنولوژی با کارتون خواهد بود. آتش این تحول سيبروسه را ما آوریم.

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tr
preloader