ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

مسلمه (Modern) آموزش دستگاه های PLC

دسته‌بندی نشده میلاد 22 اردیبهشت 1402

همه کسانی که در دنیای فناوری را شناخته اند ، می دانند که سیستم های PLC جزء مهمی از تکنولوژی صنعتی امروز هستند. برای استفاده از این دستگاه ها به طور مثال در وسایل نقلیه یا پروژه های مهندسی ، مورد نیاز است که مجموعه ای خاص از مهارت های یاد شده مورد آموزش قرار گیرد. عضویت در مسلمه (Modern) آموزش دستگاه های پی ایل سی شما را از دستگاه های PLC به شکلی پیشرفته تر آموزش خواهد داد که شما را برای پیاده سازی این سیستم های فناوری برای سازمان های اصلی می آموزد.

آموزش انواع دستگاه های plc

آشنایی با نوع های PLC ها الزامی است شروع مقدمه ای بر آموزش استفاده از دستگاه‌های کنتل PLC. از کنترلی PLC ها می‌توان برای اداره قدرت و نمایش فعالیت های فنی استفاده کرد. کنترل PLC ها انواع متفاوتی دارند. قبل از آشنایی با آموزش و استفاده از دستگاه‌های کنترل PLC، لازم است این نوع ها یکی یکی را بررسی کنید.

PLC های برقی

از کنترل PLC ها، PLC های برقی و مهم ترین نوع PLC ها می باشند. این نوع PLC ها برگرفته از تکنولوژی برقی بوجود آمده است و در برسی هوش مصنوعی (AI) و کنترل توزیع مختلف نیز به کار می روند. راه اندازی PLC های برقی نیاز به وجود یک مجموعه سیستم سخت افزار و نرم افزار است. از آنجا که این نوع PLC ها با استفاده از ورودی ها براساس مدل هوش مصنوعی و خروجی ها، ارتباطات مصنوعی را بین ورودی ها و خروجی ها پیاده سازی می کند. به طور کلی، می توان این PLC ه را برای دستگاه ها و سیستم های متعددی از قبیل:

  • دستگاه‌های پردازش نرم‌افزاری
  • سیستم های وابسته به داده
  • سیستم ها برای پشتیبانی از اتوماسیون

PLC های PCT

PLC های PCT، سایر PLC ها و از نظر استفادهاش نزدیک هستند اما قابلیت های خاصی دارند. این نوع از کنترل PLC ها بیش از PLC های برقی کنترل توزیع را در سطح پشتیبانی دارد. تنظیمات PLC های PCT از مجموعه ای از ورودی ها، عبارت ها و خروجی ها تشکیل شده و آن ها به کمک تعامل ارتباط مصنوعی را بین ورودی ها و خروجی ها پیاده سازی می کنند. برای راه اندازی هیدرولیک و پنوماتیک نیز از PLC های PCT استفاده می شود. این نوع از PLC ها نیز مشخصات مختلف را دارند و برای محصولات مختلفی مناسب می باشند.

PLC های مدارالمپیکت

PLC های مدارالمپیکت آخرین نوع از PLC ها هستند که می توان برای استفاده فنی ذکر نمود. این نوع از PLC ها از نوع نابالط است و برای انتقال قدرت نوسان نشده در کاربرد استفاده می شود. گاهی اوقات یک دستگاه مدارالمپیکت به عنوان یکوفور به عنوان یک یکسان PLC هم نیز نام برده می شود. این PLC ها یک موتورکنترل و کنترل موتور را در یک سطح کامل مسلمه (Modern) آموزش دستگاه های PLC یک راه روشن به مهارتهای مورد نیاز و کسب امکانات وبرخورد بهتر با دستگاه های PLC را به شما ارائه می دهد. همیشه پیشرو باشید و دستگاه های PLC خود را از نظر مهارت و اطلاعات مطلق آشنا کنید. فروشندگان موثر با آموزش های Modern PLC هستند و نوآوری های حرفه ای را به مکان شما می برند. پیوستن به فضایی جدید “Modern مسلمه آموزش PLC” باعث تحول عظیمی از طریق اکسپانسیون کارتان به فن آوری خواهد شد.

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

tr
preloader