ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

مهارت های نصب PLC: گام اولین به روشنایی!

دسته‌بندی نشده میلاد 16 اردیبهشت 1402

همه ما با نصب پلاس پای گوش داده ایم تا از انواع کارهای هوشمند و اتوماتیک شرکت کنیم. در بازار امروز، مهارت های نصب و راه اندازی آنها امر ضروری است و در این مقاله، ما از اولین گامهای روشنایی برای نصب پلاس پای (PLC) سخن می گوییم. ابتدا کارمشخص می کنیم که چرا نصب پلاس پای لازم است سپس قطعه های لازم را بررسی میکنیم و سپس به مراحل اولیه نصب و راه اندازی PLC میپردازیم. با بکارگیری این راهنمای کاربردی، امیدواریم که بتوانید در کوتاه ترین زمان از نصب پلاس پای پیروز شوید!

آموزش انواع دستگاه های plc

 • آشنایی با مماثل انواع دستگاه های PLC
  سال‌ها به بازار پالس با نام PLC ها وا نخورده و درخشش این نوع سیستم سهولت کاربری مجدداً افزایش می‌یابد، صرفاً PLC های مختلف قابل بهره‌گیری هستند و نیازمند آشنایی دقیقی است.
 • آکوا PLC ها
  آکوا PLC ها بطور عمومی انواع نمایش‌های بزرگ و کوچک PLC هستند. PLC های بزرگ، که به صورت کابل‌هایک ، تضلیل کننده و موبایل نیز قابل اجرا هستند، به داشتن امکانات پایدار و پاسخی سریع برای پشتیبانی و سرویس به کاربران مشخص می‌شوند.
 • نرم‌افزارهای PLC
  نرم‌افزار PLC بطور عموم در ارتباط با دستگاه، آنالوگ و دسته‌بندی پیام ها کاربرد پیدا می‌کند. نرم‌افزار مهم به شرح توضیحات مشخص گردد. منتظر خاطره کلیدی، رجیستر مشخص، مقایسه‌ی عدد، شرط شرطی و یا فعل را به کار می‌برد.
 • نصب و راه اندازي PLC ها
  راه انداز پالس نیازمند سطحی اعتماد بالقوه و مدیریت بالقوه از مختلف منابع است تا به بهره برداری موفق از دستگاه برسند. برای انجام این کار به خاطره‌ی کلیدی، مبانی ارتباطات، والت، وضعیت های نمایش‌دهنده ، و رجیستر نیاز است.
 • محاسباتی PLC
  محاسباتی PLC برخی به طور کلی می‌توانند به عنوان پل ارتباطی قابل استفاده میان دستگاه‌های کنترلی دیگر در نظر گرفته شوند. همچنین، می‌توانند به عنوان کنترل کننده‌های اهمیت بالایی برای عالی کردن خدمات و ایاز به صورت لحظه‌ای کاربرد یابند. مثلا در انبارها، محاسباتی PLC ها در عمل هستند تا تعداد نیازها را اندازه کنند.
 • PLC مخصوص
  پال بی سی های مخصوص برای یک یا چند کاربر در یک خاطره‌ی کلیدی تولید می‌شوند. مثلا برای کنترل غربالگری، نرم فزاری یا پروگرام‌های PLC مخصوص می‌توانند تولید شد تا این کاربردها را بهبود ببخشند.
 • PLC های سطحی
  PLC های سطحی کوچک و سریع‌تر باید برای برخی عملیات هوشمند که نیازمند عملکرد فوری است استفاده شود. این نوع PLC ها اشاره گرها، محاسباتی و NPTF را به طور جدید پشتیبانی می‌کنند همه امکانات که در مورد نصب PLC را بررسی کرده ایم، به اندازه‌ای که امیدواریم ارائه داده باشند، امیدواریم که راه اندازی و نصب با روشنایی نصب PLC در دست شما اکسپرت شود. امیدواریم استفاده از مهارت‌های شناخته شده، موضوعات بیشتری در روشنایی نصب PLC در اختیار فراگیران قرار دهد.

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

به دنیای کامپیوترهای آینده

میلاد 14 اردیبهشت 1402

پیش بینی کامپیوتر های آینده

میلاد 05 اردیبهشت 1402
tr
preloader