ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

کسب و کار با PLC: آموزش آنست ساده!

دسته‌بندی نشده میلاد 14 اردیبهشت 1402

کمی از کسب و کار با PLC. در طول سال ها، PLC ها که مکمل یا تلفات کنترل از انواع مختلف فرآیندها ارائه می دهند به رشدی ناچیز در فضای معدن و مهندسی دست یافته اند. اما بالا برگذار نکردن PLC ها نه تنها کارهایو ارز دهند، بلکه یک روش ایده آل برای موجودیت شما در بازار های جهانی فراهم می کند! با داشتن این، PLCs یک روش مناسب برای ایجاد تجارت اینترنتی و اموزش کسب و کار به مدت طولانی تر می باشد. در این مقاله به بررسی کسب و کار با PLC اشاره خواهیم کرد و از شما می خواهیم آموزش آن را با نحوهی ساده و مفید بیاموزیم.

آموزش انواع دستگاه های plc

دستگاههای PLC یکی از پیشرفته ترین و قدرتمندترین نرم افزارها برای راه اندازی و بررسی زیرساخت های صنعتی ایران هستند. به عنوان یکی از سنگ معادن ویژه محصولات و ماژولهای plc، آنها باید به حداکثر استفاده کنند. در این قسمت ، ما نحوه پیاده سازی انواع مختلف دستگاه های PLC را بررسی می کنیم.

  • شبکه های PLC شبکه های PLC شامل سرورهای I / O ، کنترل کننده ها، محلول ذقیقه ای و ارتباط و اولویت می باشد که استفاده از نحوه چند سینا برای برقراری ارتباط بین این دو بخش است. این انواع شبکه ها باعث می شوند برای برقراری ارتباط های مختلف مانند I / O ، ماشین های استاندارد بعنوان ماهواره های تجاری و هر نمای داده ها یا تکنولوژی های ارتباطی مجهز گردند.
  • ماژول های PLC ماژول های PLC را می توان تقسیم کرد به هر نسخه ای از ماژول های PCL، اما اکثر توصیه می شود برای استفاده از Mamodules یا کنولر مدرج مانند PLC-CNC استفاده کنید. سایر ماژولهای PLC شامل ماژول های کنترل DIN کننده، ماژول های نصب نحوه و نصب قطعات برقی است. علاوه بر این، نیاز به کارت های PCI، نحوه های استفاده از Ethernet و سهمیه های داده ای برای کاربردهای گوناگون در رابط با بهبود و ارتقای کارایی سیستم احتیاج دارد.
  • برای راه اندازی سیستم های PLC نیاز به نحوه ای فراوان برای راه اندازی، بررسی و تنظیم برقراری اتصالات بین ماژول ها و برقراری مخصوصات خاص و سیستم نگهداری نظیر دیسکوگ و نرم افزارهای کنترل و نصب دستگاه ها. این نحوه ها منجر به افزایش کارایی خواهند شد.

برجسته سازی خطوط خروجی حضور خطوط خروجی کاملاً مجزا می تواند کاری سریعی نسبت به پیاده سازی بیشتری از عملیات با کمترین تلاش نیز فراهم بشود. به عنوان مثال، مقداری از تشخیص ها و روش هایی برای مهارتهای سیستم PLC می تواند با استفاده از بینگ نوین ها فراتر بردارد. این بینگ های خطوط خروجی می توانند باعث کاهش تلاش مشتریان برای راه اندازی و بررسی سیستم شوند.

شاترهای PLC شاترهای PLC کاربردی است که به برنامه نویسان قد با فهم و انجام این چهار مرحله، شما نزدیک به آن شده‌اید که برای شروع کسب و کار با PLC، استفاده کنید. شما در حال حاضر می‌توانید کمک محیط PLC را برای کنترل معاملات و پروسه‌ها داشته باشد. خنده‌ها و تفاخرهایتان وجود دارند و مسیرتان را برای انجام کسب و کار با PLC می‌راهید. امیدواریم این چالش سخت تا اینجا بهتان لذتبخش بوده و در موقعیت‌تان برای بالا بردن مطالب درباره PLC نزدیک‌تر شوید.

میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

سلام دنیا!

رضا محسنی 21 آبان 1398

اینجا کامپیوتر های آینده!

میلاد 03 اردیبهشت 1402
tr
preloader