به بخش پشتیبانی نیکوت خوش آمدید.

در سوپر هاستینگ نیکوت

در اینجا شما می توانید اطلاعتی در مورد نیکوت کسب کنید.

نیکوت زیر مجموعه مرکز کامپیوتری میلاد می باشد...

برای اطلاعات بیشتر به پایین صفحه مراجعه کنید...

در این قسمت نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

تماس با پشتیبانی + تماس با اپراتور + ارتباط با مدیران نیکوت

به پایین صفحه مراجعه کنید...

درباره مرکز کامپیوتری میلاد

مرکز کامپیوتری میلاد حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. این گروه در سال 2012 میلادی با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه روابط بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه کامپیوتر و PLC، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان است. مرکز کامپیوتری میلاد ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم، یک آژانس خلاقیت کامل. یک طرح بازاریابی جامع و مهارت برای اجرای آن. اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین، یا یک وبسایت منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.ما جز پیشگامان حوزه آی‌تی و مغز واعصاب قرارگرفتیم . می خواهم با تلفیق علم آی تی ، برنامه نویسی ، PLC و علم روانشناسی به طراحی هوش مصنوعی بپردازیم تا به ماشینی شدن و سیستماتیک شدن ایران برسیم .

از سال 2015 میلادی مرکز کامپیوتری میلاد تمام پروژه ها و خدمات خود را با نام تجاری نیکوت ثبت کرد ، و از آن زمان تا به حال  این مرکز نقش حمایتگر و تامین کننده مالی نیکوت را بر عهده گرفت، و هم اکنون مجموعه نیکوت دستورات اصلی را از مرکز کامپیوتری میلاد دریافت می کند .

درباره نیکوت

نیکوت نمایندگی رسمی مرکز کامپیوتری میلاد است، و در بخش کامپیوتر هوش مصنوعی ، تاسیسات و اختراعات روز دنیا فعالیت دارد، مرکز کامپیوتری میلاد از طریق برند نیکوت دست به فعالیت هایی نظیرتجارت الکترونیک: (خرید و فروش اینترنتی) ما در فروشگاه نیکوت قسط داریم اجناس خاص و با کیفیت را بیابیم و تولید کننده را مستقیم به خریدار وصل کنیم تا هم خریدار تخفیفات ویژه دریافت کند و هم تولید کننده به سود قابل توجهی برسد. انجام پروژه و خدمات: یکی از اهداف ما معرفی کردن افراد متخصص و جویای کار به مراجعین و کارفرماست ، در مجموعه نیکوت ما از بهترین متخصصان در پروژه ها استفاده می کنیم و تمام فعالیت های مرکز باید زیر نظر مجموعه نیکوت در حد استاندارد کشور های اروپایی و حتی بالاتر از آن قرار گرفته باشد.آموزش و پژوهش: بخش دیگر فعالیت نیکوت در آموزش و پژوهش می باشد از همان ابتدا رویکرد مجموعه نیکوت بر آن بود تا پیشرو در علم و فناوری باشد و تا هم اکنون در این مسیر ثابت قدم بوده و سعی شده در تمام پروژه ها و خدمات از آخرین تکنولوژی استفاده شود ما به دنبال آموزش افراد جویایی کار به بهترین شکل هستیم تا این افراد به حدی حرفه ای باشند  که در مجموعه نیکوت به کار و در آمدزایی مشغول شوند، کلام آخر نیکوت یک سازمان بزرگ ، جامع و نو پا است که در آینده انقلاب بزرگی به وجود می آورد….

نیکوت به معنی نزدیک است ! یعنی ما بهترین کالا ها و خدمات را با بالاترین کیفیت  به نزدیکی شما می رسانیم …

نحوه کار مجموعه نیکوت مراحل خدمات رسانی مجموعه بزرگ نیکوت زیر نظر مرکز کامپیوتری میلاد توسط مهندسین طراح به اینگونه است...

در خواست سفارش

شما می توانید از طریق آدرس های: nikot.ir , miladcom.ir , miladcom.com وارد سایت ما شوید و در خواست پروژه های خود را ثبت کنید ، حتی محصول خود را سفارش دهید، و برای خود حساب کاربری بسازید.

تشکیل پرونده

بر اساس نوع سفارش شما تشکیل پرونده می شود و پروژه شما در دست برسی قرار میگیرد، در خواست پروژه ها به صورت آنلاین، تلفنی، کتبی و یا حتی سفارش اجناس در فروشگاه نیکوت بر اساس نوع سفارش بعد از برسی اعلام میگردد.

پروژه ها

انجام پروژه و یا سفارش

ما تمام پروژه ها را به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط بهترین کارشناسان و مهندسان حرفه ای و خبره با استاندارد های نیکوت انجام میدهیم و یا اگر محصول باشد محصول برای شما در کمترین زمان ممکن آماده سازی میشود.

فروشگاه

پایان کار

در مرحله آخر پروژه توسط مجموعه نیکوت انجام شده و به پایان رسیده است و ارباب رجوع باید کار را تایید کرده باشد، لازم به ذکر است این روند بر اساس نوع در خواست متغیر می باشد، در بخش محصولات در این مرحله اجناس به دست مشتری رسیده است.

ویژگی پروژه های تبلیغاتی نیکوت

عکاسی حرفه ای
طراحی گرافیکی بالا
تبلیغات خاص
انجام تمام پروژه های تبلیغاتی
پشتیبانی همیشگی
موفقیت روزافزون شما
450

محصول

//
900

نمونه کار

//
180

پروژه های در دست اجرا

//
7290

دوست داشتن

//
365

روز

//

درباره ما بشتر بدانید!

سفارش آسان

به راحتی و در زمانی کم می تواند پروژه های خود را به ما بسپارید.، .

حمایت از طبیعتt

استراتژی مرکز ما حمایت 100% از طبیعت است.

خدمات پایان کار

ما در پایان تمام پروژه های خود نگهداری آن را نیز بر عهده میگیریم.

پشتیبانی

حمایت و پشتی بانی 24 ساعته از خدمات و پروژه های شما

ثبت در خواست

ثبت و در خواست پروژه ها به صورت آنلاین ، تلفنی و کتبی.

برنامه ریزی حرفه ای

ما در تمام پروژه های خود از برنامه ریزی های بسیار قدرتمندی برخورداریم.

امیدواریم در بخش ارتباط با ما اطلاعات لازم را بدست آورده باشید. مرکز کامپیوتری میلاد